Ej, privítajte že nás novotná rodina

 O nás 

Náš záujem o folklór pramení už z detstva, kedy sme sa asi každá jedna stretli s detským súborom ako tanečníčky.

Našu malú skupinku spojil Folklórny súbor Urpín, kde stále prinášame počas vystúpení ľuďom radosť.  Tu si môžete pozrieť náš domovský súbor - https://www.fsurpin.sk A keďže nám to kvantum vystúpení a skúšok nestačí, rozhodli sme sa venovať tradíciám aj týmto spôsobom.

 Tradície pre nás znamenajú až tak veľa, že sme ich vniesli aj do našich životov a rozhodli sme sa vyskúšať si zavíjanku aj na vlastnej koži. 

Nižšie nás môžete spoznať. 

Kika K.


Srdcom i dušou folkloristka. 

Miluje všetko čo súvisí s históriou a tradíciami. 

Vždy v dobrej nálade rozosmieva okolie. 

Speváčka v ženskej speváckej skupine FS Urpín.

Kika P.

Vyrastala v detskom folklórnom súbore.

Najlepšia pani učiteľka pod slnkom.

Čerstvá mamička :-)

Speváčka v ženskej speváckej skupine FS Urpín. 


Kika H.

Kika pravá horehronka. Malé žieňa s obrovským hlasom sa k nám pridala len nedávno, ale úžasne nás dopĺňa. "Vydala" sa asi 100x v rámci svadobného programu svojho domovského súboru FSk Bacúšan, ale tohto roku to bolo naozaj :-) 

Dena

Folklóru a spevu sa tiež venuje od malička.  Jemné žieňa s krásnym hlasom :-) K tradíciam vedie aj svoju rodinu. Speváčka v ženskej speváckej skupine FS Urpín.

Majka 

Naše usmievavé slniečko. Tanec je jej najväčšou láskou ale nepohrdne ani snowboardom :-)

Tanečníčka vo FS Urpín.


Mirka 

Na tej Hrochoti, vysoký kameň... Mirka sa v kroji hádam aj narodila a tak to poňala zhurta, foklóru a tradíciám sa nevenuje len ako koníčku ale aj profesne. Sme radi, že sa ku nám pridala a občas nás usmerní :-)


                                                                           Stanka

Naša pani farmaceutka :-) Nová posila, ktorá obohatila našu skupinku nielen spevom ale aj úsmevom a dobrou náladou. Pred pár rokmi pôsobila ako zboristka, ale učaroval jej folklór a tak je medzi nami :-) 

Vlásky, mojo vlásky